Laden Evenementen

« Terug naar het overzicht

How to sell: Sophos, 24/04/2025

do 24 april, 2025 @ 9:30 - 13:30

Free
How To Sell Sophos

In de dynamische wereld van cybersecurity is het cruciaal om niet alleen over de beste oplossingen te beschikken, maar ook te weten hoe je deze effectief aan klanten presenteert. Tijdens het “How to Sell Sophos” event leer je niet alleen pitchen en de juiste vragen stellen, maar ga je ook zelf aan de slag! Je leert vragen opstellen die het klantgesprek verdiepen, en oefent zelf met pitchen.

Dit compacte, maar krachtige event helpt jou en je team bij het aanscherpen van verkoopvaardigheden, specifiek gericht op de oplossingen van Sophos. Of je nu ervaren bent of nieuw in de cybersecuritymarkt, deze ochtend biedt praktische inzichten en strategieën die direct toepasbaar zijn. Na het event zul je beter uitgerust zijn om de Sophos-oplossingen vol vertrouwen en succes te verkopen.

Schrijf je nu in, het aantal plaatsen zijn beperkt!

 

Agenda

Ontvangst & Welkomstkoffie

Begin de dag met een kop koffie of thee en maak alvast kennis met andere resellers en de sprekers van het event.

Opening & Introductie

De ochtend zal starten met een introductie over de belangrijkste doelstellingen van de dag.

Wie is Sophos?

Leer het verhaal achter Sophos en krijg een overzicht van hun oplossingen.

5 korte pitches over Sophos oplossingen

We geven drie ‘onvolledige’ pitches over de volgende producten en delen praktische tips voor klantgerichte benaderingen:

  •  Sophos Central
  • XDR – MDR
  • Networking Security (firewalling)
  • Switches – Access Points
  • Eindigen met Partner Programma (quoting, NFR programma), gekoppeld aan certificatie
  • Q&A

Indeling in groepjes

In kleine groepjes brainstormen jullie eerst over welke vragen je aan een klant zou stellen. Deze worden vervolgens klassikaal doorgenomen en verbeterd. Na de sessie worden de vragen ook met de groep gedeeld.

Elk groepje krijgt één Sophos-oplossing toegewezen om een pitch voor te bereiden. (Pitchen voor groep is niet verplicht)

Afsluiting met Lunch & Netwerkmoment

We sluiten de ochtend af met een lunch, een perfecte gelegenheid om te netwerken en ervaringen uit te wisselen.

 

Sprekers

Dirk Cipido | Business Development Manager | Kappa Data

Filip Vandaele | Senior Sales Engineer BeLux | Sophos

 

Locatie

Dit event zal doorgaan bij Zelda & Zorro in Gent.

 

We kijken ernaar uit je te verwelkomen op dit waardevolle en interactieve event!

Schrijf je in!

Gegevens

Datum:
do 24 april, 2025
Tijd:
9:30 - 13:30
Kosten:
Free
Event:

Adres

Zelda & Zorro Gent
Kompasplein 18
Gent, 9000 Belgium
+ Google Maps